Trieciena uzgriežņu atslēga 1/2" INGERSOLL RAND 231GXP
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 2,63 kg |
| Apgriezienu skaits | 8000 apgr./min |
| Garums | 185 mm |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Maks. griezes moments | 610 Nm |
| Triecienu skaits | 1200 tr./min |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 10 mm (3/8") |
| Gaisa patēriņš (iekšējais/nepārtraucot) | 118/616 l/min. |
| Gaisa ielaišana | 1/4" |
| Tips | Pneimatiskās uzgriežņu atslēgas |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


