Izpūšanas pistole CEJN MultiFlow Star-Tip
- Paredzēta gaisam un nesprāgstošiem šķidrumiem uz ūdens bāzes.
- Efektīvi notīra virsmas ar gaisu vai ūdeni.
- Nopūšanas uzgalim ir zvaigznes forma un tas samazina skaņu.
Apraksts
Gumijas rokturis ērtam darbam.
Specifikācija
| Svars | 148 g |
| Garums | 274,3 mm |
| Trokšņa līmenis | 80 dB - 95 dB |
| Ūdens plūsma | 3,5 l/min - 25 l/min |
| Maksimālais gaisa spiediens | 16 bar |
| Gaisa debits | 100 l/min - 700 l/min |
| Minimālais plīšanas spiediens | 64 bar |
| Temperatūras amplitūda | 60 °C - +80 °C / 10bar; -20 °C - +60 °C / 16bar |
| Pārplīšanas spiediens | 64 bar |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



