Pneimatiskā gala slīpmašīna RODCRAFT RC7128
Jaudīga gala slīpmašīna ar 6 mm patronu. Inovatīva ass bloķēšanas sistēma. Liels griezes moments. Zems trokšņa līmenis un neliela vibrācija. Ergonomisks gumijots rokturis. Regulējams ātrums.
Specifikācija
| Svars | 0,76 kg |
| Apgriezienu skaits | 23000 apgr./min |
| Garums | 169 mm |
| Vibrācijas līmenis | 4,05 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 95,8 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Patrona | 6 mm |
| Jauda | 0,4 kW |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 8 mm |
| Gaisa patēriņš (iekšējais/nepārtraucot) | 228/900 l/min |
| Gaisa ielaišana | 1/4" |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


