Zobenzāģis FLEX RSP 13-32
- Elektroniska vadība, palaišanas poga, ātruma regulēšanas ritenītis.
- Jaudīgs motors, aizsardzība pret pārslodzi.
- Universāls asmens turētājs: asmens nomaiņai bez instrumentiem.
- Zāģa asmeni iespējams pagriezt 180°.
- Samazināta vibrācija.
- Korpuss aizsargāts pret putekļiem un ūdens šļakatām.
- Integrēta gaismas diode.
- Ergonomisks gumijots rokturis.
- Gājiens regulējams no 0 līdz 3 mm.
Specifikācija
| Svars | 4,6 kg |
| Jauda | 1300 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 520 x 180 mm |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 230 mm |
| Zāģēšanas dziļums tēraudā | 20 mm |
| Gājiena garums | 32 mm |
| Triecieni minūtē | 0–3000 tr./min |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Zobenzāģis |
| Standarta piederumi | Asmeņu komplekts, plastmasas koferis |
| Funkcionālums | svārsta kustība |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |










