Ripzāģis sausajai griešanai MAKITA 4100KBJ
- Mazs un kompakts zāģis sausajai griešanai.
- Caurspīdīgs aizsargs labākai redzamībai.
- Piemērots betona, granīta, marmora, akmens līdz 40 mm griešanai.
Specifikācija
| Svars | 3 kg |
| Trokšņa līmenis | 107 dB(A) |
| Jauda | 1,4 kW |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



