Ripzāģis MAKITA 5008MGJ
Maksimālais zāģēšanas dziļums 75,5 mm. Maksimālā zāģēšana leņķī — 50 grādu. Tā kā no magnija izgatavota asmens aizsardzība un zāģēšanas pamatne, zāģis ir viegls. Ergonomisks ar gumiju pārklāts rokturis un gumijotas sviras labākam darbam un komfortam.
Specifikācija
| Svars | 5,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 5200 apgr./min |
| Jauda | 1800 W |
| Diska diametrs | 210 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 75,5 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 57 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Zāģēšanas leņķis | 50 ° |
| Standarta piederumi | Zāģripa, sānu atdura, koferis. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




