Metāla ripzāģis FEIN MKAS 355
- Ātra un precīza zāģēšana.
- Nerada dzirksteles zāģēšanas laikā.
- Ātri un precīzi zāģējumi no 0° līdz 45°.
Apraksts
Raksturīga izturība un ilgmūžīgums.
Šķembu savākšanas tvertne nodrošina drošu darbu bez putekļiem.
Specifikācija
| Svars | 24,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 1300 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 106,3 dB(A) |
| Jauda | 1800 W |
| Diska diametrs | 355 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Ripzāģi |
| Apaļa profila griešana | 0° - 100 mm, 45° - 90 mm |
| Kvadrātveida profila griešana | 0° - 120 x 120 mm, 45° - 90 x 90 mm |
| Taisnstūra profila griešana | 0° - 120 x 165 mm, 45° - 90 x 100 mm |
| Standarta piederumi | Konstrukciju tērauda griešanas disks ar 66 zobiem, kombinētā uzgriežņu atslēga 6 mm, uzgriežņu atslēga 8 mm, 1 oglīšu pāris |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).







