Figūrzāģis MAKITA 4329K ar koferi
Apraksts
3 pozīciju svārsta kustība un taisna zāģēšana. Ergonomisks ar gumiju pārklāts rokturis labākam darbam un komfortam. Mazāks vibrācijas līmenis, klusāka darbība. Alumīnija pamatne. Aizsardzība no putekļiem aizsargā no gružiem.
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg |
| Jauda | 450 W |
| Zāģēšanas dziļums tēraudā | 6 mm |
| Gājiena garums | 18 mm |
| Triecieni minūtē | 500-3100 kust./min |
| Griešanas dziļums | 65 mm |
| Tips | Figūrzāģi |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Funkcionālums | svārsta kustība |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



