Vibro slīpmašīna MAKITA BO4556 ar koferi
Jaudīgs 200W motors, zema vibrācija, zemāks trokšņa līmenis.
Apraksts
Viegla papīra maisiņa uzlikšana / noņemšana noapaļotu fiksatora maliņu dēļ. Ergonomisks korpuss, neslīdoša gumijota virsma. Stingra alumīnija pamatne ar aizsardzību no putekļiem.
Specifikācija
| Svars | 1,1 kg |
| Abrazīvā papīra izmēri | 114x140 mm |
| Jauda | 200 W |
| Triecieni minūtē | 14000 kust./min |
| Vibrācija | 2 mm |
| Slīpēšanas pamatne | 112x102 mm |
| Tips | Vibrācijas slīpmašīna |
| Standarta piederumi | Papīra filtrs, slīpēšanas papīra komplekts. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


