Leņķa slīpmašīna PROXXON LHW 220 V
- Paredzēts tērauda, krāsaino metālu, stikla, keramikas, koka un plastmasas apstrādei.
- Sabalansēts, jaudīgs.
- Ilgmūžīgs un kluss līdzstrāvas motors.
Apraksts
To var izmantot griešanai, rupjai apstrādei, slīpēšanai, precīzai un gludai pulēšanai, kā arī kokgriešanai.
Stabila galva, kas izgatavota no ar stikla šķiedru no pastiprināta POLIAMĪDA.
Instrumentam ir drošs un izturīgs korpuss, kas izgatavots no augstas kvalitātes polipropilēna.
Specifikācija
| Svars | 550 g |
| Apgriezienu skaits | 15000 apgr./min |
| Garums | 270 mm |
| Jauda | 100 W |
| Diska diametrs | 50 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Korunda slīpēšanas asmens (teravus - 60), lokšņu slīpēšanas asmens (teralisus 100), pastiprināts griešanas asmens. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Strādājiet bez lieka spiediena – darbu paveic apgriezieni, nevis spēks.
Neaizsedziet ventilācijas atveres, nepieļaujiet instrumenta pārkaršanu.
Pārtrauciet darbu, ja ierīce uzkarst, un ļaujiet tai atdzist.
Sargājiet instrumentu no netīrumiem un svešķermeņiem.
BRĪDINĀJUMS PAR LIETOŠANU
PROXXON MICROMOT instrumenti ir smalki, precīzi un viegli. Lietojot tos, jāievēro šie noteikumi:
Garantija būs spēkā, ja instruments netiks bojāts nepareizas lietošanas vai iepriekš minēto noteikumu neievērošanas dēļ.


