Leņķa slīpmašīna MILWAUKEE AGVM 26-230 GEX/DMS
Milwaukee 'B-Guard' sistēma aizsargā instrumentu un lietotāju no atsitiena. Jaudīgs 2600 W PROTECTOR-MOTOR – ar īpaši izturīgu epoksīdsveķu aizsardzības kārtu, kas nodrošina ilgāku instrumenta ekspluatācijas laiku.
Apraksts
Automātiskā balansēšanas ierīce mazina vibrāciju, kuru rada slikti diski.
Vibrāciju mazinošs motora korpusa savienojums un ar vibrāciju slāpējošu materiālu pārklāts sānu rokturis nodrošina lielāku komfortu.
Mazākā vibrācija šajā klasē – tikai 2,5 m/s².
7 pagriežams galvenais rokturis.
FIXTEC ātri atskrūvējams uzgrieznis.
Viegli atbrīvojams, pret triecieniem izturīgs, vienkārši regulējams aizsargs.
Automātiska oglīšu atmešanas sistēma.
Specifikācija
| Svars | 5,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 6600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Jauda | 2,6 kW |
| Diska diametrs | 230 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Vada garums | 4,0 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





