Leņķa slīpmašīna MILWAUKEE AGV 15-150 XC
Jaudīga 1550 W PROTECTOR-MOTOR – ar īpaši izturīgu epoksīdsveķu aizsardzības kārtu, kas nodrošina garāku instrumenta ekspluatācijas laiku.
Apraksts
• Ļoti kompaktas un plānas konstrukcijas instruments, ērti strādāt.
• Vienmērīgas palaišanas funkcija.
• Barošanas bloķēšanas funkcija aizsargā no ieslēgšanās, kad pazudusi un atkal parādījusies strāva.
• Aizsardzība no pārslodzes neļauj instrumentam pārkarst.
• Drošības sajūgs aizsargā instrumentu un lietotāju no atsitiena.
• Triecienizturīgs, bez instrumentiem viegli atbrīvojams aizsargs.
• Sānu rokturis, kas absorbē vibrāciju, nodrošina mazāk nogurdinošu darbu.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 9000 apgr./min |
| Jauda | 1550 W |
| Diska diametrs | 150 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




