Leņķa slīpmašīna MAKITA GA5040RF01
- Antivibrācijas sānu rokturis un SJS² tehnoloģija samazina vibrāciju.
- Labirinta sistēmas konstrukcija aizsargā motoru un gultņus no piesārņojuma.
- Jaudīgs motors.
- Lēnais starts.
- Superflancis – diska nomaiņa, neizmantojot atslēgu.
- Aizsardzība pret nejaušu ieslēgšanos.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Stiprinājums | M14 |
| Vibrācijas līmenis | 6 m/s² |
| Jauda | 1,1 kW |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | 22,23 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



