Leņķa slīpmašīna MAKITA 9558HNR
Aizsardzība no netīšas ieslēgšanās. Jauns izturīgāks reduktors. Labirinta sistēmas konstrukcija aizsargā motoru un gultņus no piesārņojuma. Rotora un gultņu aizsardzība. Ar aizsarga zigzagu aizsargāts rotors un ar pulverlaku pārklāts stators aizsargā motoru.
Specifikācija
| Svars | 2,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 8,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 86 dB(A) |
| Jauda | 840 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 271 x 139 x106 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



