Leņķa slīpmašīna FEIN CG 15-125 BL 72226760000
- Putekļdrošs, jaudīgs, kompakts instruments, vajag maz apkopes, ilgmūžīgs.
- Paredzēts efektīvai griešanai, slīpēšanai un atskabargu noņemšanai.
- Optimāla dzesēšana un temperatūras kontrole.
Apraksts
Bezoglīšu motors, ar pilnībā slēgtu motora korpusu un atsevišķi samontētu motora elektroniku.
Integrēts lēnais starts, bloķēšanas kontrole, aizsardzība pret pārslodzi, ātruma izvēle, atsitiena kontrole, antivibrācijas rokturis un bremze nodrošina maksimālu drošību.
Lieliska jaudas un svara attiecība.
Ātras fiksācijas uzgrieznis, kas paredzēts ātrai slīpēšanas materiālu nomaiņai, neizmantojot nekādus papildu instrumentus.
Šaurs rokturis, kompakta konstrukcija un labi sabalansēts, mazs instrumenta svars atvieglo darbu.
Rūpniecības kabelis H07, 4 m garš.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 3800–9000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 5,1 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Jauda | 1,5 kW |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).






