Gala slīpmašīna FEIN GSZ 8-280 PEL
Garš un plāns instrumenta korpuss ļauj strādāt pat arī šaurās vietās, piemēram, caurules iekšpusē. Elektroniska aizsardzība pret pārkaršanu, netīšu ieslēgšanos. Regulējami apgriezieni. Motors un elektronika ir aizsargāta pret metāla putekļiem.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 850–28000 apgr./min |
| Patrona | 6 mm |
| Jauda | 0,75 kW |
| Diska diametrs | 50 mm |
| Vada garums | 4,0 m |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).


