Elektrisko instrumentu komplekts MAKITA DK0050X1+
Komplektācija: trieciena urbjmašīna HP1631, leņķa slīpmašīna GA5030R, urbju komplekts, 10 gab. slīpēšanas disku, koferis.
Apraksts
Trieciena urbjmašīna HP1631
| Apgriezienu skaits | 0-3200 apgr./min |
| Svars | 2,0 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 30 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 16 mm |
| Patrona | 13 mm |
| Jauda | 710 W |
| Garums | 296 mm |
| Vada garums | 2 m |
Leņķa slīpmašīna GA5030R
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Stiprinājums | M14 |
| Svars | 1,8 kg |
| Jauda | 720 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 266 x 138 x 103 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | 22,23 mm |
| Vibrācijas līmenis | 1,5-8,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 96 db(A) |
| Vada garums | 2,5 m |
Specifikācija
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




