Ekscentriskais pulētājs un pulēšanas piederumu komplekts FLEX XCE 10-8 125
- Jaudīgs 1010 W motors ar produktīvu ventilatoru.
- Piemērots pret temperatūru jutīgu virsmu pulēšanai.
- Komplektācija: zaļa pulēšanas švamme PSX-G 160, violeta pulēšanas švamme PS-V 160, oranža pulēšanas švamme PS-O 160, 250 ml pulēšanas pasta P 05/05-LDX, 250 ml pulēšanas pasta P 03/06-LDX.
Apraksts
Vienmērīga ātruma regulēšana, pastāvīga ātruma uzturēšana.
Optimizēta motora un pārnesumu dzesēšana.
Integrēts lēnais starts.
Ar aizsardzību pret pārslodzi un nejaušu ieslēgšanos.
Ergonomiska SoftGrip korpusa forma.
Maksimālais rezerves pamatnes diametrs – Ø150 mm.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 140–430 apgr./min |
| Jauda | 1010 W |
| Vada garums | 4 m |
| Gājiens | 8 mm orbītas |
| Tips | Pulētāji |
| Ekscentra apgriezienu skaits | 2900–8600 orbītas/min |
| Pamatnes diametrs | Maks. Ø150 mm |
| Standarta piederumi | 3 x pulēšanas švammes, 2 x pulēšanas pastas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





