Ekscentriskā slīpmašīna MAKITA BO6030J koferī
Ļoti maza vibrācija, taču enerģiska slīpēšana. Putekļu savākšanas sistēma garantē tīrāku darba vietu. Ergonomisks instrumenta korpuss ērtam darbam. Regulējams ātrums dažādu materiālu apstrādei.
Specifikācija
| Svars | 2,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 4000–10000 apgr./min |
| Jauda | 310 W |
| Diska diametrs | 150 mm |
| Tips | Ekscentriskās slīpmašīnas |
| Slīpēšanas gaita | 3 mm |
| Pamatnes diametrs | 150 mm |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



