Ekscentriskā slīpmašīna MAKITA BO5041
360° pagriežams papildu rokturis nodrošina lielisku kontroli. Ergonomisks neslīdošs korpuss. Putekļu savākšanas sistēma garantē tīrāku darba vietu. Regulējams ātrums.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 1,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 4000-12000 apgr./min |
| Jauda | 300 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Ekscentriskās slīpmašīnas |
| Slīpēšanas gaita | 2,3 mm |
| Pamatnes diametrs | 123 mm |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



