Ekscentriskā slīpmašīna FLEX ORE 5-150 EC Set
- Motors bez oglītēm.
- Regulējami apgriezieni.
- Efektīva putekļu nosūkšana – tīrs darbs.
Apraksts
5 mm slīpēšanas gājiens nodrošina labāko beidzamās slīpēšanas kvalitāti.
Viegli maināms filtrs.
Ērts, ergonomisks rokturis garantē stingru saķeri.
Specifikācija
| Svars | 1,65 kg |
| Apgriezienu skaits | 6000–10000 apgr./min |
| Stiprinājums | līpoša pamatne |
| Jauda | 400 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 230 x 150 x 125 mm |
| Triecieni minūtē | 12000–20000 kust./min |
| Vada garums | 4 m |
| Gājiens | 5 mm |
| Tips | Ekscentriskās slīpmašīnas |
| Putekļu sūcēja savienojuma diametrs | 27 mm |
| Pamatnes diametrs | 150 mm |
| Standarta piederumi | Slīpēšanas pamatne, filtrs, atslēga SW 5, koferis L-BOXX 238 ar ieliktni |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |









