Ekscentriskā slīpmašīna FLEX ORE 150-5 Set
Svars bez kabeļa – tikai 1,8 kg! 5 mm slīpēšanas amplitūda nodrošina labāko gala slīpēšanas kvalitāti.
Specifikācija
| Svars | 2,1 kg |
| Stiprinājums | līpoša pamatne |
| Jauda | 350 W |
| Slīpēšanas papīrs | Ø 150 mm |
| Diska diametrs | 150 mm |
| Triecieni minūtē | 5800 - 10000 /min. |
| Vibrācija | 5 mm |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Ekscentriskās slīpmašīnas |
| Putekļu sūcēja savienojuma diametrs | 27 mm |
| Standarta piederumi | Plastmasas koferis, ieliktnis, filtrs, cieta slīpēšanas pamatne, dažāda raupjuma slīpēšanas papīrs 3x3 PURFLEX un 3x3 SELECTFLEX |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |







