Cauruļu slīpmašīna FLEX BRE 8-4 50 Trinoxflex Set ar piederumiem
- Vienmērīga ātruma uzturēšana, ātruma regulēšana, lēnais starts, aizsardzība pret pārslodzi, aizsardzība pret nejaušu ieslēgšanu, temperatūras kontrole.
- Slīplentes nomaiņa, neizmantojot instrumentus.
- Ātra slīpēšanas adaptera fiksācija.
Apraksts
Elektroniskie komponenti aizsargāti pret metāla skaidu iedarbību.
Augstas kvalitātes atsperes slīpēšanas adapteris ar diviem virzošajiem veltnīšiem.
Caurule apņemama 270°.
Specifikācija
| Svars | 2,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 1400-4000 apgr./min |
| Jauda | 0,8 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 320x210x195 mm |
| Lentes ātrums | 3-8 m/s |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Lentes slīpmašīnas |
| Lentes izmēri | 533x4-30 mm |
| Maks. caurules diametrs | 50 mm |
| Standarta piederumi | Adapteris BR 50, pa 2 gab. slīplente Zircoflex P60 un P120, atslēgas SW4 un SW6, koferis L-Boxx, ieliktnis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



