Betona slīpmašīna WST1000FV + Turbo-Jet disks 125 mm FLEX
Izmantojot unikālu teleskopisku sistēmu, Concrete-Giraffe® pielāgojas jūsu vajadzībām. Maināms garums 1330–1650 mm. Konstants ātrums, lēnais starts un aizsardzība pret pārslodzi. Ātri un viegli izlīdzina nelīdzenumus uz sienām un griestiem.
Specifikācija
| Svars | 5,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 8000 apgr./min |
| Stiprinājums | 28 mm |
| Garums | 1330-1730 mm |
| Jauda | 1010 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Betona slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Antistatiska putekļu nosūkšanas caurule Ø 32 mm x 4 m, transportēšanas soma |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt




