Urbjmašīna FEIN BOP13-2
Urbjmašīna paredzēta tērauda urbšanai tēraudā līdz 13 mm. Divu ātrumu pārnesums optimālai apgriezienu izvēlei dažādu uzdevumu veikšanai. Jaudīgs motors nodrošina ātruma stabilitāti. Metāla patrona un pārnesuma mehānisma korpuss. Ar reversa funkciju. Ērts rokturis.
Apraksts
Papildus reģistrējot, Fein Plus 3 gadu garantija.
Specifikācija
| Svars | 2,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-680 / 0-2200 apgr./min |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13/10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 37/27 mm |
| Maks. griezes moments | 20/7 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Jauda | 550 W |
| Urbjamā cauruma diametrs | 16/10 mm |
| Vada garums | 5,0 m |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Ātras fiksācijas patrona, papildu rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).


