Skrūvgriezis ar skrūvju padevi MAKITA 6843JX
Vēl stingrāks alumīnija uzgalis. Piemērots skrūvēm lentēs līdz 55 mm garumā. Uzgalis ar stabilitātes piederumu, ļauj skrūvēt skrūves taisnā leņķī. Pretsasvēršanās sistēma novērš skrūvju sašķiebšanos.
Apraksts
- Liels griešanās ātrums — 6000 min-1.
- 4x25–55 mm skrūvēm.
- Kluss sajūgs, stingrāka konstrukcija.
- Ērts slēdzis.
Specifikācija
| Svars | 2,0 kg |
| Garums | 400 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 84 dB(A) |
| Jauda | 470 W |
| Skrūves garums | 25-55 mm |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Skrūves izmērs | 4 mm |
| Ātrums | 6000 apgr./min (bez noslodzes) |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



