Pulētājs FLEX PE 14-2 150 532985
- Bezsuku 1400W motors efektīvai darbībai.
- Ideāli piemērots dziļu skrāpējumu noņemšanai autobūves, jūras un aviācijas nozarēs.
- Vienkārša ātruma regulēšana.
Apraksts
Aizsardzība pret pārslodzi un atkārtotu iedarbināšanu.
Rokturis ir ērts un ergonomisks
Vienmērīga un konstanta ātruma kontrole.
Pārnesumu kombinācija samazina troksni un vibrāciju.
Iebūvēts lēnais starts.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 550-1800 apgr./min. |
| Stiprinājums | M14 |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
| Jauda | 1,4 kW |
| Diska diametrs | 150 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Vada garums | 6 m |
| Tips | Pulētāji |
| Standarta piederumi | M14 paliktnis ar polsterējumu |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |




