Pulētājs FEIN WPO 14-15E
- Jaudīgs, stabila ātruma motors pie jebkādas noslodzes.
- Ērta ātruma regulēšana.
- Darbam ar labo un kreiso roku.
Apraksts
Pat pastāvīgi izmantojot, nesilst korpuss.
Roktura pārklājums nodrošina lielisku ergonomiku.
Vārpstas bloķētājs.
Aizsardzība pret nejaušu ieslēgšanos.
Lēnais starts.
Oglītes ar izslēgšanās funkciju.
Specifikācija
| Svars | 2,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 500–1500 apgr./min |
| Jauda | 1200 W |
| Diska diametrs | 230 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Pulētāji |
| Standarta piederumi | Sānu rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).


