Pulētājs MAKITA PO6000C
- Elektroniska ātruma kontrole.
- Līdzstartēšana.
- Vienmērīga darbība.
Specifikācija
| Trokšņa līmenis | 94 db(A) |
| Jauda | 0,9 kW |
| Diska diametrs | 150 mm |
| Vada garums | 4 m |
| Gājiens | 5,5 mm |
| Tips | Pulētāji |
| Pamatnes diametrs | 150 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




