Perforators HiKOKI DH40MC
- Ļoti kompakts, izturīgs un jaudīgs divu funkciju perforators.
- Uzlabota ergonomika un dzesēšana.
- Zems vibrācijas un trokšņa līmenis.
Apraksts
"Vario-Lock" fiksācija.
Liela palaišanas poga.
Specifikācija
| Svars | 7,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 620 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 16,5 m/s² |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 40 mm |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1100 W |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 105 mm |
| Triecienu skaits | 2800 tr./min |
| Trieciena jauda | 8,5 J |
| Perforatora funkcijas | 2 - urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Kopējais garums | 448 mm |
| Standarta piederumi | Sānu rokturis, dziļuma ierobežotājs, smērviela, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


