Perforators BOSCH GBH 5-40 D
- Pieder „SDS Max” kategorijai.
- Kompakts, tāpēc to ērti izmantot grūti aizsniedzamās vietās.
- Izturīgas metāla detaļas un optimāla eļļošanas sistēma nodrošina izturību.
Apraksts
Ātra urbšana.
Perforators ar vadu.
Iespējams urbt 40 mm diametra caurumus, veikt betona un akmens kalšanas darbus.
Saderīgs ar dažādiem putekļu savākšanas piederumiem.
Ar „Vario-Lock” kalta pozīcijas regulēšanu ikvienai darba situācijai.
Izceļas ar griešanās un ātruma izvēles funkcijām.
Specifikācija
| Svars | 6,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 170–340 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 11,5-14 m/s² |
| Patrona | SDS Max |
| Jauda | 1100 W |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 40-90 mm |
| Triecienu skaits | 1500–2900 tr./min |
| Trieciena jauda | 8,5 J |
| Perforatora funkcijas | 2 - urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Papildu rokturis, eļļošanas caurulīte, lupatiņa, ieliktnis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/





