Perforators ar maināmu patronu MAKITA HR2670FT
- Jaudīgs un ļoti efektīvs perforators SDS-Plus urbšanas uzgaļiem.
- 800 W motors nodrošina 3,0 J trieciena spēku.
- Reversēšanas sistēma pagarina ogles suku kalpošanas laiku un nesamazina jaudu, strādājot atpakaļgaitā.
Apraksts
Bezatslēgas patrona 13 mm.
Korpusam ir dubulta izolācija.
Ir 3 darbības režīmi: urbšana, urbšana ar kalšanu, kalšana.
Ātruma bloķēšanas poga nodrošina nepārtrauktu un drošu darbu.
Griezes momenta ierobežotājs aizsargā mehānismu, automātiski izslēdzot motoru, ja uzgalis iesprūst.
Darba zonu apgaismo LED gaisma.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–1500 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 32 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 26 mm |
| Jauda | 800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 390 x 77 x 207 mm |
| Triecienu skaits | 0–4500 tr./min |
| Trieciena jauda | 3,0 |
| Perforatora funkcijas | 3 - urbšana ar triecienu, kalšana, urbšana |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Sānu rokturis, dziļuma mērītājs, SDS-PLUS patrona, 13 mm bezatslēgas patrona, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






