Atskaldāmais āmurs MAKITA HM1317CB
Izceļas ar īpaši klusu darbību un mazu vibrāciju, taču lielu jaudu.
Apraksts
Samazināts apgriezienu ātrums tukšgaitā un AVT (antivibrācijas sistēma) aktīva dinamiskā vibrācijas slāpēšana maksimāli samazina vibrāciju. Elektroniska ātruma regulācija garantē lielāko produktivitāti.
Specifikācija
| Svars | 19 kg |
| Patrona | 28,6 mm seškantes |
| Jauda | 1510 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 847x129x266 mm |
| Triecieni minūtē | 730-1450 tr./min |
| Trieciena jauda | 26,5 |
| Tips | Atskaldāmais āmurs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



