Universāls multifunkcionāls instruments FEIN MultiMaster MM 300 Plus Start
- Interjera un renovācijas darbiem.
- Jaudīgs un efektīvs motors.
- Elektroniska ātruma iestatīšana.
Apraksts
Ērta un ātra instrumenta piederumu nomaiņa bez atslēgas.
Plaša iespējamo piederumu izvēle.
Metāla pārnesumkārba spēj izturēt lielu slodzi.
Garš vads.
Specifikācija
| Svars | 1,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 11000-20000 apgr./min |
| Stiprinājums | QuickIN fiksācijas mehānisms |
| Jauda | 250 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 307 x 66 x 87 mm |
| Vada garums | 5 m |
| Tips | Multifunkcionālie instrumenti |
| Standarta piederumi | 35 mm E-Cut asmens, 65 mm E-Cut asmens, 44 mm universāls E-Cut asmens, plastmasas koferis |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 3 mēnešu laikā no iegādāšanās piereģistrējot https://warranty.fein.com/, instrumentam garantija tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, FEIN instrumentu garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem.
FEIN akumulatora instrumentiem (izņemot AccuTec rūpnieciskos risinājumus, akumulatorus un lādētājus) pēc reģistrācijas tiek nodrošināta 3 + 2 gadu garantija- kopā 5 gadu garantija.
Lai izmantotu pagarināto garantiju, instruments jāreģistrē 3 mēnešu laikā pēc iegādes vietnē: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija attiecas uz: motoru, pārnesumkārbu, elektroniku, slēdzi un nodilstošajām detaļām.
Garantija neattiecas uz: bojājumiem, kas radušies pārslodzes, triecienu vai kritienu rezultātā, kā arī uz noņemamiem piederumiem (satvērējiem, rokturiem utt.).








