Elektriskais griezējs PROXXON MIC
Instruments paredzēts koka, plastmasas, ar stikla šķiedru sastiprinātas plastmasas, papīra, kartona, folijas un citu materiālu griešanai. Griešanas līnijas platums 0,5 mm. Graciozs un viegls – korpusa diametrs tikai 36 mm. Jaudīgs patstāvīgas strāvas motors nodrošina augstu griešanas produktivitāti.
Specifikācija
| Svars | 300 g |
| Apgriezienu skaits | 20.000 apgr./min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 40 W |
| Griešanas dziļums | 4 mm |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V |
| Griešanas platums | 0,5 mm |
| Standarta piederumi | Skrūvgriezis, kas paredzēts griezēja asmeņu nomaiņai. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Strādājiet bez lieka spiediena – darbu paveic apgriezieni, nevis spēks.
Neaizsedziet ventilācijas atveres, nepieļaujiet instrumenta pārkaršanu.
Pārtrauciet darbu, ja ierīce uzkarst, un ļaujiet tai atdzist.
Sargājiet instrumentu no netīrumiem un svešķermeņiem.
BRĪDINĀJUMS PAR LIETOŠANU
PROXXON MICROMOT instrumenti ir smalki, precīzi un viegli. Lietojot tos, jāievēro šie noteikumi:
Garantija būs spēkā, ja instruments netiks bojāts nepareizas lietošanas vai iepriekš minēto noteikumu neievērošanas dēļ.



