Vertikālā frēze MAKITA RT0702CJ ar piederumiem
- Instruments ļauj izgriezt rievas vai dekoratīvas malas kokā.
- Regulējams ātrums dažādu materiālu griešanai.
- Ātrās fiksācijas svira frēzes dziļuma regulēšanai.
Apraksts
Paredzēts koka, plastmasas un līdzīgu materiālu apdarei un profilēšanai.
Plašs piederumu klāsts dažādiem mērķiem.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 10000-34000 aps./min. |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Patrona | 6/8 mm |
| Jauda | 710 W |
| Tips | Frēzes |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











