Līmējamo pārklājumu noņemšanas iekārta WOLFF Duro-Stripper 2.0
- Elektriskais skrāpis efektīvai paklāja, linoleja u. c. līmējamo pārklājumu noplēšanai mazās un vidēja lieluma platībās.
- Regulējama augstuma rokturis
- Speciāli gultņi – zems vibrācijas līmenis.
Specifikācija
| Svars | 16 kg |
| Darba platums | 21 cm |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 2,0 kW |
| Triecieni minūtē | 8500 kust./min |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Standarta piederumi | 2 asmeņi, asmens aizsargs, atslēgas, cimdi |
| Stripping capacity | 30-50 m²/h |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt




