Radiouztvērējs ar bluetooth BOSCH GPB 18V-2 C
- Iespējams izvēlēties no vairākiem saderīgiem avotiem, ieskaitot Bluetooth, FM un AUX.
- Vienkārša, intuitīva vadība un ātra iestatīšana.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Rokturis vertikālai un horizontālai turēšanai.
Divus radiouztvērējus iespējams savienot ar vienu viedtālruni.
Barošana no 18 V akumulatora vai maiņstrāvas elektrotīkla.
IP54 klases izturība pret putekļiem un ūdeni.
Kompakts, ērts transportēšanas laikā.
Der visi Bosch Professional 18 V akumulatori.
Specifikācija
| Svars | 2,5 kg (bez akumulatora) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Jauda | 15 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 348 x 176 x 154 mm |
| Tips | Akumulatora radiouztvērējs |
| Frekvenču diapazons | FM: 87,5 – 108 MHz |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Standarta piederumi | Barošanas adapteris, AUX vads, 1 x 3 V baterija |
| Funkcionālums | AUX |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.





