Akumulatora UPONOR cauruļu paplašinātājs MILWAUKEE C12 PXP - I10202C M12
Automātiski rotējoša 12–32 mm (6 bar) un 25 mm (10 bar) galva precīzi izpleš savienojumu, turot instrumentu ar vienu roku. Ātras darbības sadales mehānisms, pats velkot cauruli un nepārtraukti darbojoties, ļauj samontēt ātros Q&E savienojumus līdz četrām reizēm produktīvāk.
Apraksts
Instrumentā un akumulatorā iemontēta Redlink™ elektroniskā aizsardzības sistēma pret pārslodzi, kas nodrošina šajā klasē labāko sistēmas ilgmūžību.
Tērauda zobrati un korpuss.
Taisnā leņķī iemontēts diožu apgaismojums, kas nodrošina labāku redzamību, savienojot ātros Q&E savienojumus slikti apgaismotā vidē.
Atsevišķa akumulatora elementa novērošana optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
Iemontēts enerģijas indikators un diožu apgaismojums sniedz iespēju strādāt ērtāk un apgaismot vāji apgaismotas darba vietas.
Akumulators REDLITHIUM-ION salīdzinājumā ar citām litija jonu tehnoloģijām darbojas līdz 2 reizēm ilgāk, uzkrāj līdz 20 % vairāk enerģijas, izceļas ar līdz 2 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku un labāk darbojas pat zemā temperatūrā, kas sasniedz –20 °C.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Ātrums | Gājienu skaits 60 min |
| Standarta piederumi | Akumulatori 2 x 2,0 Ah, lādētājs 40 min, galvas 16/ 20/ 25 mm, soma instrumentam |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions



