Akumulatora stiklu pacēlājs UPLIFTER UPG 350
- Paceļ kravas līdz 350 kg svaram.
- Modulāra konstrukcija – optimāla pielāgošana.
- Četri Ø300 mm spilventiņi nodrošina labu saķeri un spēku.
Apraksts
Iespējams pavērst 90° leņķī un pagriezt 360° leņķī (tīkls ik 45°). Tādā veidā stikla elementus iespējams lieliski izlīdzināt un ievietot fasādē.
Nav atkarīgs no elektrotīkla.
LED ekrānā iespējams redzēt uzlādes stāvokli.
Ātri uzlādējams un nomaināms 12 V akumulators.
Skaņas signāls brīdina par sabojājušos vakuuma sistēmu vai zaudētu vakuumu.
Vakuuma spilventiņu savienojums un virzulis ir aprīkoti ar atsperēm.
Regulējams vakuuma sūknis nodrošina nepārtrauktu darbu līdz 8 stundām.
Viegli montējamas piesūkšanas pamatnes, bez papildu instrumentiem.
Specifikācija
| Svars | 43 kg |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Darbības laiks | līdz 8 st. |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Darba temperatūra | no 0 līdz +40 ˚C |
| Maksimālā noslodze | 350 kg (horizontāli), 300 kg (vertikāli) |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt










