Akumulatora zobenzāģis MILWAUKEE M18 FSZ-0X
- Bezoglīšu motors – ilgāks kalpošanas laiks.
- Ļoti ātra un viegla asmens nomaiņa.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Patentēts pārnesuma aizsardzības sajūgs – paildzina pārnesuma un motora lietošanas laiku, absorbējot trieciena spēku, kuru rada pēkšņa asmens iestrēgšana.
Metāla sastiprināts akumulatora slēdzis nodrošina labāku izturību un ilgāku akumulatora lietošanas laiku.
LED darba virsmas apgaismojums.
Regulējama pēda ļauj izmantot zāģa asmeni optimāli.
Iemontēts akumulatora enerģijas mērītājs.
Izturīgs metāla pakāršanas āķis.
Integrētas trīs MILWAUKEE® tehnoloģijas: bezoglīšu motors POWERSTATE™, akumulators REDLITHIUM™, viedā sistēma REDLINK PLUS™. Šie jauninājumi sniedz nepārspējamu jaudu, ilgu darbības laiku un izturību darba vietā.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem MILWAUKEE® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 3,8 kg (ar akumulatoru) |
| Trokšņa līmenis | 96 dB (A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 300 mm |
| Zāģēšanas dziļums tēraudā | 20 mm |
| Gājiena garums | 32 mm |
| Triecieni minūtē | 0–3000 tr./min |
| Tips | Zobenzāģis |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions












