Akumulatora zobenzāģis MAKITA DJR360Z
Instrumenta komplektācijā lādētājs un akumulators nav iekļauts. Viegli maināmi asmeņi. Darba vieta paliek tīra, jo dzesēšana novirzīta uz priekšu. Instruments darbojas ar diviem paralēli savienotiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah akumulatorus.
Apraksts
- Ergonomisks gumijots rokturis.
- Darba gaismas diode.
- Instrumentā un akumulatoros esošā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta automātisku atslēgšanos, nokrītot uzlādes līmenim līdz minimumam. Tā tiek taupīts akumulators un pagarināts kalpošanas laiks.
- Pakarināms uz āķīša – ērti izmantot darba vietā.
Specifikācija
| Svars | 4,6 kg |
| Vibrācijas līmenis | 16,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 96 dB (A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 255 mm |
| Gājiena garums | 32 mm |
| Triecieni minūtē | 0–3000 tr./min |
| Tips | Zobenzāģis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



