Akumulatora zāģis MAKITA DCS553Z
- Paredzēts elektrības, ventilācijas un skārda jumta klāšanas darbiem.
- Ātra metāla griešana bez dzirkstelēm.
- Instruments tiek pārdots bez lādētāja un akumulatora.
Apraksts
Darba gaismas diode.
Motors bez oglītēm.
Instruments darbojas ar visiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 4200 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 114 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 150 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 57,5 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






