Akumulatora ripzāģis MILWAUKEE M18 BLCS66-0x
- Motors bez oglītēm.
- Instrumentā un akumulatorā iemontēta REDLINK™ elektroniskā aizsardzības sistēma pret pārslodzi.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Akumulators REDLITHIUM-ION™ izceļas ar labāku konstrukciju, elektroniku, efektīvumu un nodrošina ilgāku darbības laiku, ļauj ilgāk strādāt.
Pagriežot 50° leņķī, griešanas dziļums – 46 mm.
Saspiesta alumīnija pamatne nodrošina vislielāko izturību.
LED lampiņa apgaismo darba vietu.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 4 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 5000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 190 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 66 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 48 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







