Akumulatora ripzāģis MAKITA DSS610Z bez lādētāja un akumulatora
Ātra zāģēšana ar 3700 min⁻¹ apgriezieniem. No zāģēšanas līnijas tiek nopūsti putekļi. Divkāršās aizsardzības slēdzis. Alumīnija zāģēšanas pamatne. Ļoti viegls un kompakts. Noņemams putekļu uzgalis. Darba gaismas diode.
Apraksts
Ergonomisks ar gumiju pārklāts rokturis. Akumulatora aizsardzības sistēma paildzina akumulatora izmantošanas laiku. Komplektācijā nav iekļauts lādētājs un akumulators.
Specifikācija
| Svars | 3,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 3700 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 347x202x228 mm |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 57 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 40 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



