Akumulatora ripzāģis MAKITA DHS710Z bez akumulatora un lādētāja
Divkāršas aizsardzības slēdzis. Alumīnija zāģēšanas pamatne. Akumulatora aizsardzības sistēma paildzina akumulatora izmantošanas laiku. Ergonomisks ar gumiju pārklāts rokturis. Instruments darbojas tikai ar 2x18 V Li-ion baterijām, kuras var iegādāties atsevišķi.
Specifikācija
| Svars | 4,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 4800 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulators | 2 x 18V (nav komplektācijā) |
| Uzlādes laiks | 22 min |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 356x220x247 mm |
| Diska diametrs | 190 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 68 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 49 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Zāģēšanas leņķis | 45° |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



