Akumulatora ripzāģis MAKITA DCC501ZX1
- Piemērots sausai un slapjai griešanai.
- Jaudīgs un produktīvs motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts akmens, mūra, flīžu, betona u. c. līdzīgu materiālu griešanai.
360° pagriežams putekļu savākšanas savienojums.
LED apgaismojums.
Griešana: 45° leņķī.
Ātrums vadāms automātiski.
Instruments aizsargāts no ūdens un putekļiem.
Tiek piegādāts ar dimanta griešanas disku, ūdens padeves piederumu, putekļu savākšanas maisiņu, seškantes atslēgu.
Specifikācija
| Svars | 2,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 8800 apgr./min. |
| Trokšņa līmenis | 107 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Zāģēšana leņķī | 45° |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




