Akumulatora ripzāģis MILWAUKEE M18 FCSRH662-0
- POWERSTATE™ bezoglīšu motors.
- Var veikt līdz 700 šķērsgriezumiem.
- Intruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
190 mm diametra asmens nodrošina 67 mm griešanas dziļumu.
Magnija pamatne samazina instrumenta svaru un palielina tā izturību.
Aizmugures rokturis un kreisajā pusē novietots zāģa disks nodrošina lietotājam lielisku griešanas līnijas redzamību.
Komplektā iekļautais putekļsūcēja adapteris ir piemērots visiem MILWAUKEE® putekļu savācējiem.
Integrētais LED apgaismojums uzlabo redzamību darba zonā.
Integrētais putekļu savācējs uztur tīru griešanas līniju.
Slīpais griešanas leņķis līdz 53°.
Optimizēts darbam ar FORGE™ akumulatoriem maksimālai veiktspējai.
Elastīga akumulatoru sistēma – saderīga ar visiem MILWAUKEE® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 5,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 6000 apgr./min |
| Diska diametrs | 190 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 67 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 51 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Maksimālais griešanas dziļums | 67 mm |
| Standarta piederumi | Griešanas vadotne, griešanas disks |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Reģistrējot 30 dienu laikā pēc iegādes, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 24 mēnešiem: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā pēc iegādes, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 24 mēnešiem. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








