Akumulatora griešanas iekārta MILWAUKEE M18 FMS190-0
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Nodrošina augstu stabilitāti un precizitāti.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
"REDLINK™" pārslodzes aizsardzības elektronika un dubultās vertikālās tērauda sliedes ar lineāriem gultņiem nodrošina labāko klases sistēmas izturību un precizitāti.
Tērauda nazis ar fiksētiem regulējamiem leņķiem precīziem griezumiem.
LED darbavietas apgaismojums.
Viegla un ērta transportēšana.
Piemērots visiem „MILWAUKEE“ 18 V akumulatoriem un lādētājiem.
| Maksimālais griešanas dziļums, 45° pa diagonāli un 45° pa diagonāli (mm) | 152,7 x 39,3 |
| Maksimālais griešanas dziļums, 45° pa diagonāli un 90° slīpums (mm) | 152,7 x 55,4 |
| Maksimālais griešanas dziļums, 90° pa diagonāli un 45° pa diagonāli (mm) | 215,5 x 39,3 |
| Maksimālais griešanas dziļums, 90° pa diagonāli un 90° slīpums (mm) | 215,5 x 55,4 |
| Maksimālais griešanas dziļums pie žoga, 0° pa diagonāli un 0° slīpums (mm) | 90,9 x 21,8 |
| Maksimālā griešanas jauda pie žoga, 45° pa kreisi pa diagonāli un 0° slīpums (mm) | 90,9 x 20,3 |
| Maksimālā griešanas jauda pie žoga, 45° pa labi pa diagonāli un 0° slīpums (mm) | 90,9 x 17,8 |
Specifikācija
| Svars | 12,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 5000 min⁻¹ (bez noslodzes) |
| Trokšņa līmenis | 99,9 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Diska diametrs | 190 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Vārpsta | 30 mm |
| Tips | Ripzāģi / Garināšanas zāģi |
| Standarta piederumi | Disks, skava, putekļu maiss |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










