Akumulatora frēze ģipškartonam MAKITA DCO180Z
- Ērts rokturis.
- Aizsardzība pret nejaušu ieslēgšanos.
- Lielisks palīgs, griežot ģipškartonu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
- Canga: 3,18 mm.
- Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam. Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā kalpošanas laiks.
- Elektroniskā aizsardzība pret pārslodzi.
- Instruments darbojas ar visiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 30000 min⁻¹ |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 77 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 307x78x118 mm |
| Tips | Frēzes |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



